Millió lépés az iskoládért

2023.12.17
Sikerült! A "Millió lépés az iskoládért" országos programban sikeresen vettünk részt. A tegnapi sorsoláson a mi iskolánkat is kisorsolták, így ott vagyunk a 100 iskola között, akik egy millió forintot nyertek.

Az interneten fellelhető hivatalos logo.

Millió lépés az iskoládért

Sikerült!
Ismét szép példáját mutatta az iskola közössége az összefogásnak. Sokan, összesen 445-en kapcsolódtak be a játékba.
Köszönöm valamennyi kedves szülőnek, gyereknek, ismerősnek és azoknak a kollégáknak, akik maguk is részt vettek vagy biztatták a tanulókat a játékba való bekapcsolódásra és gyarapították a lépések számát. Külön köszönöm a legaktívabb osztályoknak (1.a, 3.a, 3.c és 6.a), hogy lelkesen gyarapították a megtett körök számát.

Arra kérem a résztvevőket, hogy az Év honlapja oldalon elérhető linken szavazzanak a "Millió lépés az iskoládért" honlapra és a telefonos applikációra az oldalon!

Köszönöm aktív részvételüket!

Lévai András, igazgató