Ovis nyílt nap

Sajnos az idén megint átformálta terveinket a koronavírus járvány. A november 24-25-re tervezett óvodai nyílt napokat el kellett halasztanunk. Viszont nem hagyjuk magunkat, mert a februárra tervezett bemutatónkat online formában a Teams felületen a meghirdetett időpontokban megtartjuk. A kép alatti linken jelentkezhetnek az online bemutatóra.

Tisztelt Szülők!

A 2022. február 23-ra és 24-re meghirdetett iskolabemutatónkat a járványügyi szabályok miatt online formában tartjuk meg. Március 1-re egy pótbemutatkozást tervezünk, amit csak elegendő (legalább 15 fő) érdeklődés esetén tartunk meg.

Az online találkozókat az Office365 Teams felületén tartjuk és minden alkalommal 17.00 órakor kezdjük.

Az online bemutatkozás időpontjaira egy rövid kérdőív kitöltésével lehet jelentkezni:

Jelentkezés az online iskolabemutatóra

Jelentkezzenek minél hamarabb, mert csak kedd estig (február 22.) lesz kitölthető a kérdőív!

Mindegyik időpontban hasonló tematika szerint történik a bemutatkozás:

• az iskola tevékenységének intézményvezetői bemutatása egy prezentáció segítségével,
  • a tervezett osztálytanítók rövid bemutatkozása,
  • beszélgetés a felmerülő szülői kérdések mentén.

Kérem, hogy a jelentkezéskor pontos e-mail címet adjanak meg, mert az e-mail fiókjukba küldünk egy meghívót és rövid leírást arról, miként tudnak belépni a Teams felületére.

Budapest, 2022. február 16.

Várjuk szeretettel az érdeklődőket!
Lévai András, intézményvezető

Tisztelt Érdeklődő Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy a november 24-25-re tervezett jelenléti óvodai nyílt napokat a járványügyi helyzetre tekintettel mindannyiunk biztonsága érdekében elhalasztjuk.

Az első osztályokba tervezett tanítókat és az iskoláról készült videós és online bemutatókat még a decemberi szünet előtt megtartjuk, illetve bemutatjuk.

Az időpontokat és egyéb tájékoztatókat majd itt az iskola honlapján tesszük közzé.

Hamarosan elérhetővé teszünk egy űrlapot, ahol előre jelezhetik érdeklődésüket a bemutatók iránt. Kérem, figyeljék a honlapot!

A beíratkozási szándékukat az innen letölthető nyomtatvány kitöltésével jelezhetik.

Mihelyst a járványügyi helyzet lehetővé teszi, természetesen nyílt napokon lesz lehetőség személyesen is találkozni a tanítókkal. Reményeink szerint legkésőbb februárban megpróbálkozunk a nyílt napokkal.

Köszönöm a megértésüket!

Lévai András, intézményvezető