Tanévkezdés, 2018

2021.06.04
Bár még van pár nap a tanévkezdésig, fontosak lehetnek a kezdéssel kapcsolatos információk.
A kormány döntése alapján a 2018/2019. tanévben is valamennyi évfolyamon térítésmentesen biztosítja az állam a tankönyveket. A megrendelt tankönyveket az első tanítási napon (hétfőn) kapják meg a gyerekek az iskolában.

KEDVES SZÜLŐK, GYEREKEK!

A tanévkezdéssel kapcsolatsoan az alábbi tájékoztatót adjuk.

1. Étkezésbefizetés

A szeptemberi étkezés befizetés időpontja: 2018. augusztus 27. (hétfő) 11:00 és 13:00 óra között.

Felhívom a figyelmet, hogy az ingyenesen étkező tanulók is jelezzék, ha szeptemberre étkezést igényelnek.

2018. július 01-től változtak az étkezési térítési díjak. Erről a Menza menüben tájékozódhatnak.

Akik diétás étkezést kérnek, ne felejtsék el a szakorvosi igazolást elhozni. Anélkül nem tudják a diétás étkezést megrendelni.

Szeptember hónapra 19/20 tanítási napra fizethetnek.

2. Tankönyvek, taneszközök

A tankönyveket az első tanítási napon adjuk át a gyerekeknek. A tankönyveket valamennyien térítésmentesen kapják az államtól.

A gyerekek még a tanév vége előtt megkapták a szükséges taneszközök listáját, de lehet, hogy azok a hosszú nyári szünetben valahová elkallódtak. A felsősök innen tölthetik le az egyes évfolyamokra összeállított szükséges taneszközök és a kötelező olvasmányok listáját.

3. Osztályozó- és pótvizsga

2018. augusztus 28-29. (kedd-szerda) 9.00 órától. A vizsgákkal kapcsolatosan előzetes konzultációra van lehetőség 27-én (hétfőn).

4. Tanévnyitó ünnepség

2018. szeptember 3. 8.00 órakor az iskola udvarán.

Megjelenés ünneplőben, fehér ing vagy blúz, fiúknak sötét nadrág, lányoknak sötét nadrág vagy szoknya.

Budapest, 2018. augusztus 12.