Programok

Az éves munkaterv naptára innen letölthető.
2018. SZEPTEMBER
3. (hétfő) Tanévnyitó ünnepély - Első tanítási nap 1-3. óra of.
3. (hétfő) Szülői értekezlet (1. és 5. évfolyam) 17.00 órától
4. (kedd) Szülői értekezlet (2. és 6. évfolyam) 17.00 órától
5. (szerda) Szülői értekezlet (3. és 7. évfolyam) 17.00 órától
5. (szerda) Síoktatás 2. évfolyam - kezdés heti rendszerességgel október 4-ig
6. (csütörtök) Szülői értekezlet (4. és 8. évfolyam) 17.00 órától
12. (szerda) Megbeszélés a szülői közösség képviselőivel meghívó szerint
15. (szombat) Családi Nap 9.00 - 16.00
17. (hétfő) Tanítás nélküli munkanap Munkaterv szerint
27. (csütörtök) Óvónők látogatása az első osztályokban Külön program szerint
29. (szombat) Futó és kerékpáros fesztivál
OKTÓBER
2. (kedd) Határtalanul - Felvidék 7. évfolyam
2. (kedd) Szülői értekezlet továbbtanulás (8. évf.) 16:30 órától
3. (szerda) Határtalanul - Felvidék 7. évfolyam
3. (szerda) Állatok világnapja Állatbemutatók
4. (csütörtök) Határtalanul - Felvidék 7. évfolyam
4. (csütörtök) Állatok világnapja Állatbemutatók
4. (csütörtök) Síoktatás 2. évfolyam - vége
5. (péntek) Határtalanul - Felvidék 7. évfolyam
5. (péntek) Megemlékezés az Aradi vértanúkról 1. óra, rádión keresztül (5. évf.)
5. (péntek) Múzeumi nap Külön program szerint
6. (szombat) Sportparti Kerületi rendezvény
12. (péntek) Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulója.
13. (szombat) Tanítás nélküli munkanap Pályaorientáció
15. (hétfő) Hulladékgyűjtési hét kezdete Papír, PET-palack, fémdoboz
15. (hétfő) Fogadó órák A pedagógusok fogadó órái innen letölthetők.
16. (kedd) Simonyi Zsigmond helyesírási verseny iskolai forduló
17. (szerda) Fogadó órák A pedagógusok fogadó órái innen letölthetők.
18. (csütörtök) Fogadó órák
19. (péntek) Iskolai ünnepély az 1956-os forradalom emlékére.
8. évfolyam
22. (hétfő) Pihenőnap október 13.
23. (kedd) Nemzeti ünnep az 56-os forradalom emlékére.
25. (csütörtök) Halloween Party 4-8. évfolyam, 14.00-16.00
26. (péntek) Utolsó tanítási nap a szünet előtt
29. (hétfő) Őszi szünet Igény szerint napközis ügyelet
30. (kedd) Őszi szünet Igény szerint napközis ügyelet
31. (szerda) Őszi szünet Igény szerint napközis ügyelet
NOVEMBER
1. (csütörtök) Mindenszentek - Őszi szünet
2. (péntek) Halottak napja - Őszi szünet Pihenőnap
3. (péntek) Őszi szünet Igény szerint napközis ügyelet
5. (hétfő) Tanítás nélküli munkanap Kerületi Pedagógiai nap
6. (kedd) Első tanítási nap a szünet után
7. (szerda) Nyílt nap szülőknek (5. és 8. évf.) Felső tagozat, órarend szerint
8. (csütörtök) Nyílt nap szülőknek (6. és 7. évf.) Felső tagozat, órarend szerint
9. (péntek) Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Területi forduló
10. (szombat) Munkanap "A" hét pénteki órarend szerint
13. (hétfő) Nyílt nap az alsó tagozaton A nyílt nap pontos időpontjáról az osztályfőnök külön értesítést küld.
14. (kedd) Nyílt nap az alsó tagozaton
15. (szerda) Nyílt nap az alsó tagozaton
16. (csütörtök) Nyílt nap az alsó tagozaton
21. (szerda) Ovis nyílt nap 1. Külön program szerint.
22. (csütörtök) Ovis nyílt nap 2. Külön program szerint.
23. (péntek) Megemlékezés az iskola névadójának születésnapjáról (97.) - koszorúzás Iskolarádión keresztül, 7. évfolyam
27. (kedd) Úszásoktatás kezdete - 3. évfolyam 2018. február 14-ig
27. (kedd) Iskolai angolverseny 5-8. évf. Iskolai forduló
29. (csütörtök) Adventi gyertyagyújtás 1.
30. (péntek) Felsős tagozati gyűlés
DECEMBER
1. (szombat) Munkanap "A" hét hétfői órarend szerint
5. (szerda) Kézműves délután ovisoknak Külön program szerint
6. (csütörtök) Adventi gyertyagyújtás 2.
7. (péntek) Jelentkezés a középiskolai felvételire
10. (hétfő) Fogadó órák A pedagógusok fogadó órái a dokumentumok menü alatt vagy innen letölthetők.
12. (szerda) Fogadó órák
13. (csütörtök) Fogadó órák A pedagógusok fogadó órái a dokumentumok menü alatt letölthetők.
13. (csütörtök) Adventi gyertyagyújtás 3.
14. (péntek) Zsibvásár (Délutáni program)
15. (szombat) Munkanap "B" hét hétfői órarend szerint
15. (szombat) Adventi játszóház
18. (kedd) Karácsonyi hangverseny próba napja Délutáni idősávban.
20. (csütörtök) Adventi gyertyagyújtás 4.
20. (csütörtök) Hagyományos karácsonyi műsor 17.00 Kertvárosi Szt. István templom
22. (szombat) Téli szünet (december 23 és január 2.) Kerületi összevont ügyelet az iskolában.
2019. JANUÁR
2. (szerda) Téli szünet Ügyelet szükség szerint az iskolában.
3. (csütörtök) Pihenő nap a szeptember 15-i családi nap helyett Ügyelet szükség szerint az iskolában.
4. (péntek) Tanítás nélküli munkanap 
Téma: digitális oktatás
Ügyelet szükség szerint az iskolában.
7. (hétfő) Első tanítási nap a szünet után "A" heti órarend!!!
7. (hétfő) Kerületi sor- és váltóverseny 4. évf. A délutáni sportfoglalkozások a verseny ideje alatt részben elmaradnak.
8. (kedd) Kerületi sor- és váltóverseny 3. évf.
9. (szerda) Kerületi sor- és váltóverseny 2. évf.
10. (csütörtök) Kerületi sor- és váltóverseny 1. évf.
14. (hétfő) Osztályozó vizsgák Magán- és mentesített tanulók
15. (kedd) Osztályozó vizsgák Magán- és mentesített tanulók
19. (szombat) Központi írásbeli felvételi (8. oszt.) Választott középiskolában
20. (vasárnap) Sítábor (01.20 - 01. 25) Szlovénia
22. (kedd) Magyar Kultúra Napja Műsor az esemény alkalmából
25. (péntek) Az első félév vége
FEBRUÁR
1. (péntek) Félévi értesítők kiadása Osztályfőnökök
5. (kedd) Félévzáró értekezlet (délután) Összevont napközi ügyelet (!)
6. (szerda) Megbeszélés az SZMK vezetőivel Meghívó szerint
7. (csütörtök) Szülői értekezlet (csak 8. évfolyam) 17.00 órától
8. (péntek) Iskolai FARSANG Alsó és felső külön program szerint
8. (péntek) Bolyai Természettudományi Csapatverseny Körzeti forduló
9. (szombat) DSE sportfarsang DSE szervezésben
11. (hétfő) Szülői értekezlet (1. és 5. évfolyam) 17.00 órától
12. (kedd) Szülői értekezlet (2. és 6. évfolyam) 17.00 órától
13. (szerda) Szülői értekezlet (3. és 7. évfolyam) 17.00 órától
13. (szerda) Úszásoktatás vége 3. évfolyam
14. (csütörtök) Szülői értekezlet (csak 4. évfolyam) 17.00 órától
15. (péntek) Zríny Matematika Verseny
18. (hétfő) Továbbtanulási lapok postázása 8. évfolyamét az iskola postázza
20. (szerda) Ovis nyílt nap Külön program szerint.
22. (péntek) Megemlékezés a kommunizmus áldozatairól of. órán (felső tagozat) Osztályfőnökök
24. (vasárnap) A kommunizmus áldozatainak emléknapja.
25. (hétfő) Pénz7 - első nap (Központi témahét programja szerint.) Fakultatív, tanulócsoportok munkatervei szerint.
28. (csütörtök) Az iskola bemutatása nagycsoportos óvodásoknak. Csak óvodásoknak.
MÁRCIUS
1. (csütörtök) Pénz7 - utolsó nap (Központi témahét programja szerint.) Fakultatív, tanulócsoportok munkatervei szerint.
4. (hétfő) Óvodai foglalkozások látogatása (jövő év elsős tanítói)
5. (kedd) Tantestületi értekezlet
16:00 órától
7. (csütörtök) Egyházak tájékoztatója a hitoktatásról. Szülői értekezlet 17.00-tól
8. (péntek) Görkorcsolyaverseny DSE szervezésben
11. (hétfő) MaTalent - mérés Negyedik évfolyam
12. (kedd) MaTalent - mérés Negyedik évfolyam
13. (szerda)

Iskolai ünnepély (Nemzeti Ünnep)

Ünneplő ruha és kokárda
14. (csütörtök) Tanítás nélküli munkanap
Országos mérések eredményeinek elemzése és értékelése.
Nevelési értekezlet
15. (péntek) Nemzeti Ünnepünk
18. (hétfő) Fenntarthatósági témahét (március 18 és március 22.) Központi program szerint
18. (hétfő) Fogadó óra A pedagógusok fogadó órái a dokumentumok menü alatt letölthetők.
19. (kedd) Testületi értekezlet 16:00 órától
20. (szerda)

Fogadó óra

A pedagógusok fogadó órái a dokumentumok menü alatt letölthetők.
21. (csütörtök) Fogadó óra
Továbbtanulási lapok módosítása
A pedagógusok fogadó órái a dokumentumok menü alatt letölthetők.
8. osztályok osztályfőnökei
22. (péntek) Továbbtanulási lapok módosítása
Víz Világnapja

8. osztályok osztályfőnökei
1. csapattalálkozó - Témahét
25. (hétfő) Módosított továbbtanulási lapok postázása 8. osztályok osztályfőnökei
27. (szerda) Ki mit tud? - iskolai forduló Délutáni program
29. (péntek) Témaheti programhoz csapattalálkozó Feltételes
ÁPRILIS
8. (hétfő) Digitális témahét (04.08-12.) Központi rendezvény, regisztráció
11. (csütörtök)

Versmaraton a Költészet Napja tiszteletére

Iskolai rendezvény - Könyvtár

11. (csütörtök) Elsősök beiratása 1. nap 8.00 - 19.00
12. (péntek) Elsősök beiratása 2. nap 8.00 - 19.00
12. (péntek) Megemlékezés a Holokauszt áldozatairól osztályfőnöki órán Felsős humán munkaközösség segítségével
13. (szombat) Tavaszi Sportparti Kerületi rendezvény a Tábor utcában.
15. (hétfő) TÉMANAP 1. Energiatakarékossági projekt
16. (kedd) TÉMANAP 2. Energiatakarékossági projekt
16. (kedd) A Holokauszt áldozatainak emléknapja Emlékezés of. órán (04.12)
17. (szerda) TÉMANAP 3. Energiatakarékossági projekt
18. (csütörtök) Tavaszi szünet 1. nap
A szünet ideje alatt ügyelet, igénytől függően a Szigeti J. utcai  Iskolában.
19. (péntek) Nagypéntek Ünnepnap
21. (vasárnap) Húsvét Ünnepnap
22. (hétfő) Húsvét
Ünnepnap
23. (kedd) Tavaszi szünet 2. nap
A szünet ideje alatt ügyelet, igénytől függően a Szigeti J. utcai  Iskolában.
24. (szerda) Tavaszi szünet utáni első tanítási nap "B" hét szerdai órarend szerint
26. (péntek) Iskolai Ki mit tud? Délutáni rendezvény
26. (péntek) NETFIT-mérés utolsó napja Testnevelők, védőnő
MÁJUS
1. (szerda) Munka ünnepe Tanítási szünet
2. (csütörtök) Pályaavató ünnepség 13.00 órától
4. (szombat) Újpesti Futó- és Kerékpáros Fesztivál ujpest.hu
6. (hétfő) Szülői értekezlet (4. és 8. évfolyam) 17.00 órától
7. (kedd) Szülői értekezlet (3. és 7. évfolyam) 17.00 órától
7. (kedd) Osztályfényképezés 8.30-tól
8. (szerda) Szülői értekezlet (2. és 6. évfolyam) 17.00 órától
8. (szerda) Ebédbefizetés 8.00-12.00
9. (csütörtök) Szülői értekezlet (1. és 5. évfolyam) 17.00 órától
9. (csütörtök) Madarak és Fák Napja kerületi vetélkedő 14.00 óra
10. (péntek) BOKRÉTA - műsor UP Rendezvénytér, Újpest
14. (kedd) Bűnmegelőzési program 4.b és 8.b - rendőrség segítségével
15. (szerda) Ebédbefizetés 13.00-16.00
16. (csütörtök) Drogprevenciós előadás szülőknek 17.00 óra, UP Rendezvénytér
20. (hétfő) Szakasz- és alapkészségmérések 05.20 - 05.31 között
22. (szerda) Idegen nyelvi mérés 6. és 8. évfolyam, 7. évfolyam szóbeli
29. (szerda) Kompetenciamérés 6. és 8. évfolyam
29. (szerda) Kihívás Napja
kerületi rendezvény
JÚNIUS
3. (hétfő) Megemlékezés a Nemzeti Összetartozás Napjáról.
4. (kedd) Erdei iskola felső tagozat (Zsórifürdő) Mezőkövesd - Zsórifürdő
5. (szerda) Erdei iskola felső tagozat (Zsórifürdő)
6. (csütörtök) Erdei iskola felső tagozat (Zsórifürdő)
7. (péntek) Erdei iskola felső tagozat (Zsórifürdő)
4-7. (kedd- péntek) Alsós egy napos osztálykirándulások Évfolyamonként más-más napon.
9. (vasárnap) Pünkösd Ünnepnap
10. (hétfő) Pünkösd Ünnepnap
11. (kedd) Osztályozóvizsgák Szülőkkel, szaktanárokkal egyeztetve
12. (szerda) Osztályozóvizsgák Szülőkkel, szaktanárokkal egyeztetve
13. (csütörtök) Tanítás nélküli munkanap Szűcs Nap - DÖK
14. (péntek) BALLAGÁS (délután 17.00 órától)
19. (szerda) Tanévzáró ünnepély 17.00 órától
17. (hétfő) és 28. (péntek) között Napközi ügyelet

A szorgalmi időszak után június 17-től június 28-ig az előző évekhez hasonlóan az iskolánkban lesz napközi ügyelet azoknak a tanulóknak, akiknek azt kérik.
Az ügyeletet pedagógusok és a pedagógiai asszisztensek látják el. 
Az ügyelet tervezet napi ideje 7.00 órától 17.00 óráig tart. 
Fontos tudni, hogy az erre az időszakra befizetők csak egy menüből választhatnak.

július 1. (hétfő)
augusztus 16. (péntek)
Napközis tábor A nyári szünet ideje alatt július 1. és augusztus 16. időtartam között a kerületi szervezésű napközis tábort lehet igénybe venni.

A napközis tábor első két hetére (2019.07.01 – 07.12.) a Bródy Imre Gimnáziumban lehet befizetni.

A befizetés időpontja: 2019.06.03.
7.00-11.00 és 13.00-17.00 óra

Pótbefizetés: 2019.06.17.
7.00-11.00 és 13.00-17.00 óra

A további hetekre a táborozás előtt egy héttel minden hétfőn (06.24.-től kezdődően) 7.00-11.00 és 13.00-17.00 óra között van lehetőség az étkezés befizetésére.

A nyári táborról bővebb információkat az innen letölthető dokumentumból tudhatnak meg.

augusztus 21. (szerda) és augusztus 30. (péntek) között

Napközi ügyelet

Az augusztusi ügyeletre majd augusztusban (később jelzett időpontban) lehet jelentkezni.
Feltételek hasonlóak, mint júniusban.

d

Tanítási szünetek:
Őszi szünet:
2018. október 27 - november 4.
Tanítás: november 6.

Téli szünet:
2018. december 22 - 2019. január 2.
Tanítás: január 7.

Tavaszi szünet:
2019. április 18.
2019. április 23.
Tanítás: április 24.

Tanítás nélküli munkanap:

2018.
szeptember 17.
október 13.
november 05.

2019.
január 04.
március 14.
június 13.

A szokásostól eltérő pihenő napok:

október 22. (hétfő)
november 02. (péntek)
december 24. (hétfő)
december 31. (hétfő)

Munkanapok szombaton:
október 13. (tanítás nélküli mn.)
november 10. ("A" hét hétfői órarend)
december 01.
("A" hét hétfői órarend)
december 15.
("B" hét hétfői órarend)