Egészségügyi ellátás

Az iskolába járó gyerekek egészségügyi ellátását az iskolaorvos és a védőnő biztosítja. Az egészségügyi ellátás elég sokrétű feladat. A legfontosabb tudnivalókat gyűjtöttük össze ezen az oldalon.

Iskolai egészségügyi ellátás

Az iskolai egészségügyi ellátás elég sokrétű feladat. A rendszeres és kötelező vizsgálatokon, oltásokon és felméréseken kívül a tanulók és a szülők tájékoztatása, illetve az iskolai egészségnevelés feladatainak ellátása is e körbe tartozik. A speciális feladatokat Dr. Tóth Marian iskolaorvos és Rácz Tímea védőnő látja el. Az ő munkájuk és a kedves szülők jobb tájékoztatása érdekében tesszük közzé az alábbi dokumentumokat, űrlapokat. A tájékoztatók és értesítők a nevükre kattintva letölthetők.

Tájékoztatók:

Az iskolában történő iskola-egészségügyi ellátásról,
Fejtetvességről,
A humán papillomavírus (HPV) elleni térítésmentes védőoltásról,
A HPV okozta betegségekről és megelőzésükről,
Védőoltásokról

Az ellátással kapcsolatos értesítők és nyilatkozatok űrlapjai:

A gyermek egészségi állapotának felméréséhez kapcsolódó kérdőív
Engerix (Hepatitis B elleni) védőoltás értesítője és nyilatkozat
dTap védőoltás értesítője és nyilatkozat
MMR védőoltás értesítője és nyilatkozat

Az egészségügyi ellátással kapcsolatos kérdéseikkel forduljanak bizalommal Rácz Tímea védőnőhöz.

e-mail: racztimea.vedono@gmail.com

telefon: +36 30 467 7656