Eredmények 2018/2019. tanév

Tanulmányi versenyek
(kerületi, fővárosi és magasabb szintű)

Verseny megnevezése Helyezés Név, nevek
Litterátum megyei angol verseny 2. Fábián Emma (5.c)
4. Csereklye Anna (6.a)
Vigyázz, kész, pénz! pénzügyi vetélkedő országos döntő 2. Győri Adél (5.a)
Hegedűs Donát (5.a)
Lázár-Fetting Bende (5.a)
Szirányi Hanna (5.a)
Zöldellő kert - Kerületi rajzverseny 1. Fricska Zsófia (2.a)
különdíj Tátrai Nikolett (2.a)
Író-Deák Országos Vers- és Novellaíró Pályázat (10-14 évesek vers kategóriája) 3. Széll Viktória (6.c)
Fővárosi versmondó verseny emléklap Márton Levenete (6.c)
Fővárosi Komplex Rajzverseny (páros) 4. Kristál Natália (2.a)
9. Fricska Zsófia (2.a)
Költészet Napja - Kerületi rajzverseny 1. Fricska Zsófia (2.a)
2. Huszár Márk (2.a)
2. Bicsérdy Johanna (4.b)
3. Nagy Zille (2.c)
ELTE "Szeretem a térképeket" országos rajzverseny (9-10 éves korosztály) 1. Benyo Flóra (2.b)
ELTE "Szeretem a térképeket" országos rajzverseny (7-8 éves korosztály) 1. Kovács Adél (2.b)
ELTE "Szeretem a térképeket" nemzetközi rajzverseny 1. Kunos Luca (2.b)
Történelem szárnyán - Tom Sawyer verseny 3. Csereklye Zsófia (5.a)
Kompolti Petra (5.a)
Lehel Nóra (5.a)
Németh Fanni (5.a)
London Bridge országos angol nyelvi tesztverseny 3. Lehel Nóra (5.a)
Kerületi Matematikaverseny 2. Böőr Bíborka (6.a)
5. Szebényi Barnabás (6.b)
6. Varga Sándor Dániel (5.b)
ÍRÓDEÁK országos versíró pályázat 6. Besenczi Nóra (8.a)
Nyelvész anyanyelvi verseny 6. Diener Blanka (3.a)
Nádas József Szavalóverseny különdíj Földesi Flóra (8.c)
Kerületi angol verseny 3. Böőr Bíborka (6.a)
A Magyar Természetvédők Szövetsége által szervezett KörnyezetBarátok vetélkedő budapesti döntője 1. Kovács Soma (7.b)
Mészáros Bence (7.a)
Kelecsényi Blanka (7.a)
Jáborszki Lilla (7.a)
Rossu Tímea (7.a)
Bene Ferenc Ált. Isk. irodalmi projekthét 2. Besenczi Nóra (8.a)
Bene Ferenc Ált. Isk. képzőművészeti projekthét 1. Nedár Dorina (6.a)
1. Jurca Lilla (6.a)
Kerületi versmondó verseny 7-8. osztály 2. Földesi Flóra (8.c)
Kerületi prózamondó verseny 7-8. osztály 2. Berta Lili (8.c)
Kerületi versmondó verseny 5-6. osztály 1. Márton Levente (6.c)
Kerületi prózamondó verseny 5-6. osztály 2. Kátai Borbála (5.b)
Kerületi informatika verseny - bemutatókészítés 7-8. 2. Földesi Flóra (8.c)
4. Angyal Márton (8.a)
Kerületi informatika verseny - táblázatkezelés 7-8. 3. Kovács Dominik (8.a)
4. Vadas Eszter (8.c)
Kerületi informatika verseny - szövegszerkesztés 7-8. 1. Laczi Balázs (8.b)
2. Végh Erika (8.b)
Kerületi informatika verseny - grafika 7-8. 3. Varga Lídia (7.c)
4. Wittmann Katalin (7.a)
Kerületi informatika verseny - komplex 5-6. 1. Kolozsvári Barnabás (6.c)
3. Czigli Dániel (6.c)
Kerületi informatika verseny - grafika 5-6. 5. Matusik Zita (6.a)
6. Lehel Nóra (5.a)
Kerületi népdaléneklési verseny 1. Levik Laura (2.a)
Sebő Szófia (2.a)
Tátrai Nikolett (2.a)
Kerületi népdaléneklési verseny 1. Kristál Natália (2.a)
Kerületi vers- és prózaíró pályázat-illusztráció 1. Jurca Lilla (6.a)
Nedárd Dorina (6.a)
Kerületi vers- és prózaíró pályázat 2. Besenczi Nóra (8.a)
Országos Bolyai Természettudományi Csapatverseny 10. Angyal Márton (8.a)
Kovács Léna (8.c)
Vadas Eszer (8.c)
Varga Zsombor (8.a)
Területi Bolyai Természettudományi Csapatverseny 1. Angyal Márton (8.a)
Kovács Léna (8.c)
Vadas Eszer (8.c)
Varga Zsombor (8.a)
Területi Bolyai Természettudományi Csapatverseny 2. Ézsiás Dorka (8.a)
Kókai Milán (8.a)
Payer Fanni (8.a)
Vida Lilla (8.a)
Kaán Károly Természet- és környezetismereti verseny 2. Harrer Dániel (5.c)
Kaán Károly Természet- és környezetismereti verseny 5. Szirányi Hanna (5.a)
Kerületi Sakkverseny 1. Földesi Flóra (8.c)
Kerületi Sakkverseny 5. Kassányi Levente (2.c)
Kerületi Sakkverseny 6. Lázár-Fetting Bende (5.a)
Kerületi angolnyelvi Hallowe'en verseny (Berzeviczy) 1. Faragó Csaba (7.c) 
Hornyák Edvárd (7.c)
Pál Kristóf (7.c)
Kerületi angolnyelvi Hallowe'en verseny (Berzeviczy) 4.

Borsos Bence (7.b)
Kovács Soma (7.b)
Licskai Zalán (7.b)

A Magyar Nyelv Napja tiszteletére rendezett szavalóverseny (kerületi) 1. Berta Lili (8.c)
2. Szalai Orsolya (4.c)
3. Földesi Flóra (8.c)
3. Kovács Norina (2.b)
3. Márton Levente (6.c
3. Szalai Attila (3.b)
4. Vizi Hédi (3.b)
Bolyai Matematika Csapatverseny (3. évf.) 9. Diener Blanka (3.a)
Bali Vivien (3.a)
Imsies Lujza (3.a)
Soós Réka (3.a)
Bolyai Matematika Csapatverseny (4. évf.) 3. Grancsa Szabolcs (4.b)
Rábai Miklós (4.b)
Trexler Roland (4.b)
Garda-Farczádi Vince (4.b)
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (8. évf.) 3. Berta Lili (8.c)
Földesi Flóra (8.c)
Pandosz Kira (8.c)
Szücs Szonja (8.c)
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny (8. évf.) 10. Besenczi Nóra (8.a)
Payer Fanni (8.a)
Rácz Zsófia (8.a)
Varga Zsombor (8.a)
Babits Kupa - anyanyelvi verseny 2. Besenczi Nóra (8.a)
Babits Kupa - anyanyelvi verseny 4. Pandosz Kíra (8.c)
Babits Kupa - természettudományi verseny 1. Kókai Milán (8.a)
Babits Kupa - természettudományi verseny 2. Fehér-Lipárdy Anna (8.c)
Csokonai versmondó verseny 1. Földesi Flóra (8.c)
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 5. Üveges Regina (7.b)
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 6. Harrer Dániel (5.c)
A Magyar Nyelv Napja tiszteletére rendezett kerületi szavalóverseny 1. Leisztner Luca (4.a)
"Évszakok" kerületi rajzpályázat 1. Fricska Zsófia (2.a)
"Évszakok" kerületi rajzpályázat 3. Kristál Natália (2.a)
"Évszakok" kerületi rajzpályázat különdíj Szentes Száva (4.c)
"Évszakok" kerületi rajzpályázat különdíj Bencs Máté (3.b)
"Évszakok" kerületi rajzpályázat 3. Lehel Nóra (5.a)
"Évszakok" kerületi rajzpályázat 1. Nedár Dorina (6.a)
"Évszakok" kerületi rajzpályázat 1. Bencs Luca (6.b)
"Évszakok" kerületi rajzpályázat különdíj Jáborszki Lilla (7.a)
"Évszakok" kerületi rajzpályázat 3. Erdei Vivien (7.b)
Korona - kerületi rajzverseny 1. Kristál Natália (2.a)
Korona - kerületi rajzverseny 1. Fricska Zsófia (2.a)
Korona - kerületi rajzverseny 1. Szalai Orsolya (4.c)
Ady biológia verseny 5. Fehér-Lipárdy Anna (8.c)
Ady biológia verseny 7. Földesi Flóra (8.c)
Kerületi képzőművészeti verseny 1. Fricska Zsófia (2.a)
1. Ecsedi Noa (4.c)
1. Nedár Dorina (6.a)
1. Bencs Luca (6.b)
3. Bencs Máté (3.b)

Sportversenyek
(kerületi, fővárosi és egyéb külső szervezetek sportversenyei)

Verseny megnevezése Helyezés Név, nevek
Atlétika Országos Diákolimpia 300 méteres síkfutás 6. Kovács Léna (8.c)
Atlétika Budapesti Döntő 300m síkfutás 5. Kovács Léna (8.c)
Atlétika Budapesti Döntő magasugrás 4. Kovács Léna (8.c)
2* StartUp Strandröplabda verseny Csepel (27 csapatból) 5. Varga Rebeka (6.b)
Giovannini Henrietta (5.a)
9. Jáborszki Lilla (7.a)
Novák Csenge (7.a)
3* StartUp Strandröplabda verseny Balatonszárszó 5. Ivanov Anna (8.c)
Röpsuli - amatőr röplabda verseny 1. Juhász Veronika (6.b)
Varga Rebeka (6.b)
Giovannini Henrietta (5.a)
Kompolti Petra (5.a)
2. Czigli Dániel (6.c)
Koltai Csongor (6.c)
Márton Levente (6.c)
Uitz Olivér (6.c)
2. Erdei Tímea (3.b)
Kovács Vivien (3.b)
Németh Eliza (3.b)
Mihalik Lili (3.b)
Leány Labdarúgó Diákolimpia budapesti döntő 2. Márton Luca (8.c)
Márton Adél (8.c)
Ivanov Anna (8.c)
Berta Lili (8.c)
Kovács Léna (8.c)
Rudolf Kíra (7.a)
Atlétika Többpróba II. korcsoport csapat budapesti döntő 9. Soós Réka (3.a)
Lénárd Hanna (5.a)
Giovannini Henrietta (5.a)
Csereklye Zsófia (5.a)
Kompolti Petra (5.a)
Lehel Nóra (5.a)
Atlétika Pályabajnokság 4x600m budapesti döntő 5. Kovács Léna (8.c)
Végh Erika (8.b)
Márton Luca (8.c)
Rácz Zsófia (8.a)
Atlétika Pályabajnokság 4x100m budapesti döntő 5. Krizsanovszki Lili (7.a)
Márton Luca (8.c)
Payer Fanni (8.a)
Mihályvári-Farkas Niki (8.a)
Műfüves Gyeplabda Országos Döntő 2. Czigli Dániel (6.c)
Uitz Olivér (6.c)
Márton Levente (6.c)
Rapos Gergely (5.b)
Fülöp Zoltán (6.a)
Dobosy Máté (7.b)
Nagypályás Floorball Országos Döntő 4. Márton Luca (8.c)
Márton Adél (8.c)
Gondos Tamara (7.b)
Rácz Zsófia (8.a)
Kovács Léna (8.c)
Ivanov Anna (8.c)
Kovács Kira (6.c)
Varga Rebeka (6.b)
Ritmikus Gimnasztika Vidékbajnokság - összetett 4. szalag 2. Jurca Lilla (6.a)
Trofeja Cup Novi Sad - Nemzetközi Ritmikus Gimnasztika - buzogány 3. Jurca Lilla (6.a)
Pure Super Cup Bp. Nemzetközi Ritmikus Gimnasztika - szalag gyakorlat 2. Jurca Lilla (6.a)
Budapest Star Cup - Nemzetközi Ritmikus Gimnasztika - szalag gyakorlat 1. Jurca Lilla (6.a)
Budapest Star Cup - Nemzetközi Ritmikus Gimnasztika - buzogány gyakorlat 2. Jurca Lilla (6.a)
Grácia Kupa Nemzetközi Ritmikus Gimnasztika kötél gyakorlat 3. Jurca Lilla (6.a)
U25 válogatott Olympic Legacy Cup Három Nemzet Torna GANGNEUNG, Dél-Korea (jégkorong) 2. Márton Adél (8.c)
Márton Luca (8.c)
U18 Olimpiai Reménységek Négy Nemzet Torna ZLÍN, Csehország (jégkorong) 3. Márton Adél (8.c)
Márton Luca (8.c)
U18 válogatott Négy Nemzet Torna SOSNOWIEC, Lengyelország (jégkorong) 1. Márton Adél (8.c)
Márton Luca (8.c)
Floorball - Unihoki Országos Elődöntő 4. Czigli Dániel (6.c)
Uitz Olivér (6.c)
Koltai Csongor (6.c)
Márton Levente (6.c)
Rapos Gergely (5.b)
Fülöp Zoltán (6.a)
Szivák Gergő (6.a)
Dobosy Máté (7.b)
Nagypályás Floorball Országos Elődöntő 2. Márton Luca (8.c)
Márton Adél (8.c)
Gondos Tamara (7.b)
Rácz Zsófia (8.a)
Kovács Léna (8.c)
Ivanov Anna (8.c)
Kovács Kira (6.c)
Rudolf Kíra (7.a)
Mezei futás Budapesti Döntő, IV.kcs lány csapat 10. Kovács Léna (8.c)
Márton Luca (8.c)
Végh Erika (8.b)
Rácz Zsófia (8.a)
Mezei futás Budapesti Döntő, III.kcs lány csapat 14. Győry Adél (5.a)
Kovács Kira (6.c)
Kunos Csenge (7.b)
Üveges Regina (7.b)
Mezei futás Budapesti Döntő, II.kcs lány csapat (22 csapat, 128 induló) 8. Soós Réka (3.a)
Nedár Henriett (4.a)
Nagypál Ibolya (5.b)
Horváth Vivien (4.c)
Mezei futás Budapesti Döntő, II.kcs fiú csapat (26 csapat, 141 induló) 8. Kovács Erik (4.c)
Tolnai Barnabás (4.c)
König Krisztián (4.b)
Honesz Levente (4.b)
Tasnádi Áron (4.b)
Cup of Tyrol Interclub 2019 Innsbruck (korcsolya) 2. Krizsanovszki Lili (7.a)
Jégvirág Cup 2019 Miskolc (korcsolya) 1. Krizsanovszki Lili (7.a)
2. Szabó Cintia (7.a)
Hungarian Junior Championships Budapest (korcsolya) 1. Krizsanovszki Lili (7.a)
2. Szabó Cintia (7.a)
12th Skate Helena ISU Belgrád (korcsolya) 3. Krizsanovszki Lili (7.a)
6. Szabó Cintia (7.a)
60th Grand Prix of Bratislava (korcsolya) 4. Szabó Cintia (7.a)
12th Santa Claus Cup ISU Budapest (korcsolya) 4. Szabó Cintia (7.a)
7. Krizsanovszki Lili (7.a)
Skate Celje 2018 ISU (korcsolya) 2. Krizsanovszki Lili (7.a)
7. Szabó Cintia (7.a)
37th Volvo Open Cup Riga (korcsolya) 3. Krizsanovszki Lili (7.a)
30th Golden Bear Zágráb (korcsolya) 6. Szabó Cintia (7.a)
International Halloween Cup 2018 Budapest (korcsolya) 7. Szabó Cintia (7.a)
9. Krizsanovszki Lili (7.a)
Mezei futás Budapesti Döntő 5. Farkas Endre (6.c)
6. Kovács Erik (4.c)
11. Soós Réka (3.a)
22. Soós Attila (8.a)
Rövidpályás Gyorskorcsolya Országos Diákolimpia 555m 1. Márton Luca (8.c)
4. Márton Adél (8.c)
Rövidpályás Gyorskorcsolya Országos Diákolimpia 444m 8. Márton Levente (6.c)
18. Szentgyörgyi Léna (6.c)
Rövidpályás Gyorskorcsolya Országos Diákolimpia 333m 2. Márton Luca (8.c)
4. Márton Adél (8.c)
8. Márton Levente (6.c)
17. Szentgyörgyi Léna (6.c)
Fekvenyomás Diákolimpia Országos Elődöntő 1. Muhari István Dániel (7.c)
III.korcsoportos Gyeplabda Diákolimpia Országos Döntő
2. Dobosy Máté (7.b)
Márton Levente (6.c)
Rapos Gergely (5.b)
Szivák Gergő (6.a)
IV.korcsoportos Gyeplabda Diákolimpia Országos Döntő 2. Kovács Léna (8.c)
Márton Adél (8.c)
Márton Luca (8.c)
Rácz Zsófia (8.a)
IV.korcsoportos Gyeplabda Diákolimpia Országos Döntő 6. Dobosy Máté (7.b)
Márton Levente (6.c)
Rapos Gergely (5.b)
Szivák Gergő (6.a)
Asztalitenisz Diákolimpia Országos Döntő
9.-15. Gyöngyössy Dóra (8.c)
Márton Adél (8.c)
Márton Luca (8.c)
Tollas Diákolimpia 7. Egri Ádám Levedi (5.b)
Futsal diákolimpia budapesti döntő 11-12. Soós Levente (5.a)
Herczeg Dániel (6.b)
Szalai Dávid (6.b)
Kóka Márton (7.a)
Kerti Dominik (7.a)
Soós Attila (8.a)
Marton Balázs (8.c)
Kerületi sor- és váltóverseny 4. Kádár Gergő (3.a)
Kiss Norbert (3.a)
Simon Sára (3.a)
Soós Réka (3.a)
Komotnyik Roland (3.b)
Vizi Hédi (3.b)
Mihailov Barnabás (3.c)
Mile Csenge (3.c)
Várszegi Samu (3.c)
Vizi Eszter (3.c)
Kerületi Labdarúgó Diákolimpia IV. kcs 5.

Marton Balázs (8.c)
Kerti Dominik (7.a)
Nagy Barnabás (7.a)
Kóka Márton (7.a)
Szalai Dávid (7.b)
Soós Attila (8.a)
Soós Levente (5.a)
Hallay Zalán (7.b)
Krusniczky Kevin (8.a)

Kerületi Labdarúgó Diákolimpia III. kcs 1.

Farkas Endre (6.c)
Czigli Dániel (6.c)
Szalai Dávid (6.b)
Herczeg Dániel (6.b)
Oláh Péter (6.b)
Soós Levente (5.a)
Lázár-Fetting Bende (5.a)
Jäger Ádám (6.b)
Buzás Tamás (6.b)
Zelenka Roland (6.b)
Szivák Gergő (6.a)
Kovácsi Bence (5.c)
Rapos Gergely (5.b)

Kerületi Floorball Diákolimpia II. kcs fiú 5. Hermann Balázs (5.a)
Séfer Milán (4.c)
Franta Hunor (4.c)
Balogh-Tóth Csaba (4.a)
Juhász Márton (4.a)
Kovács Armand Richárd (4.a)
Kerületi Floorball Diákolimpia II. kcs lány 2. Csétei Noémi (5.c)
Nagypál Ibolya (5.b)
Csereklye Zsófia (5.a)
Szentes Száva (4.c)
Szalai Luca (4.c)
Kunos Jázmin (4.c)
Kerületi Floorball Diákolimpia III. kcs fiú 5. Márton Levente (6.c)
Uitz Olivér (6.c)
Koltai Csongor (6.c)
Rapos Gergely (5.b)
Szivák Gergő (6.a)
Buzás Tamás (6.b)
Kerületi Floorball Diákolimpia III. kcs lány 2. Nagypál Ibolya (5.b)
Juhász Veronika (6.b)
Varga Rebeka (6.b)
Kátai Borbála (5.b)
Csák Csenge (5.b)
Kovács Kíra (6.c)
Szentgyörgyi Léna (6.c)
Kerületi Floorball Diákolimpia IV. kcs fiú 7. Marton Balázs (8.c)
Bogdány Kende (8.a)
Szivák Gergő (6.a)
Fülöp Zoltán (6.a)
Rapos Gergely (5.b)
Dobosy Máté (7.b)
Kerületi Floorball Diákolimpia IV. kcs lány 1. Ivanov Anna (8.c)
Márton Luca (8.c)
Márton Adél (8.c)
Vida Lilla (8.a)
Payer Fanni (8.a)
Rácz Zsófia (8.a)
WKF Karate Országos Diákolimpia - kumite 1. Lénárd Hanna (5.a)
WKF Karate Országos Diákolimpia - kumite 1. Rudolf Kíra (7.a)
WKF Karate Országos Diákolimpia - kata 3. Rudolf Kíra (7.a)
WKF Karate Országos Diákolimpia - kata 3. Mihályvári-Farkas Nikolett (8.a)
WKF Karate Országos Diákolimpia - kumite 5. Nagypál Ibolya (5.b)
Floorball diákolimpia budapesti selejtező 2. Márton Adél (8.c)
Márton Luca (8.c)
Kovács Léna (8.c)
Ivanov Anna (8.c)
Rácz Zsófia (8.a)
Vida Lilla (8.a)
Floorball diákolimpia budapesti döntő (III. kcs fiú) 2. Buzás Tamás (6.b)
Szivák Gergő (6.a)
Fülöp Zoltán (6.a)
Rapos Gergely (5.b)
Márton Levente (6.c)
Uitz Olivér (6.c)
Floorball diákolimpia budapesti döntő 6. Kovács Kíra (6.c)
Szentgyörgyi Léna (6.c)
Kátai Borbála (5.b)
Csétei Noémi (5.c)
Csák Csenge (5.b)
Németh Rebeka (6.b)
Juhász Veronika (6.b)
Floorball diákolimpia budapesti döntő (IV. kcs lány) 3. Márton Adél (8.c)
Márton Luca (8.c)
Kovács Léna (8.c)
Ivanov Anna (8.c)
Rácz Zsófia (8.a)
Gondos Tamara (7.b)
Kerületi Röplabda Diákolimpia 7.

Kovács Réka (8.b)
Koltai Laura (8.b)
Rácz Zsófia (8.a)
Juhász Veronika (6.b)
Kovács Léna (8.c)
Ivanov Anna (8.c)
Márton Adél (8.c)
Márton Luca (8.c)
Berta Lili (8.c)
Kompolti Anna (7.a)
Jáborszki Lilla (7.a)

Budai Gankaku kupa karate verseny 1.

Nagypál Ibolya (5.b)

XXV. Magyar Szinkronúszó Kupa Budapest FINA Gyerekcsapat versenye B osztály 1.

Madacsay Panna (5.b)

6. Aquatic Kupa Érd 5.

Madacsay Panna (5.b)

Super Cup Nemzetközi Ritmikus Gimnasztika verseny 3.

Jurca Lilla (6.a)

Magyar Kupa együttes kéziszercsapatverseny 2. Jurca Lilla (6.a)
Országos Bajnokság együttes kéziszercsapatverseny 3. Jurca Lilla (6.a)
International Festival Blume Gran Canaria 3. Jurca Lilla (6.a)
Asztalitenisz Diákolimpia Budapesti Döntő 4. Márton Luca (8.c)
Asztalitenisz Diákolimpia Budapesti Döntő 5-8. Gyöngyössy Dóra (8.c)
Asztalitenisz Diákolimpia Budapesti Döntő 1.

Márton Luca (8.c)
Márton Adél (8.c)
Gyöngyössy Dóra (8.c)

Floorball Országos Elődöntő 3. Szivák Gergő (6.a)
Márton Levente (6.c)
Buzás Tamás (6.b)
Fülöp Zoltán (6.a)
Rapos Gergely (5.b)
Uitz Olivér (6.c)
Budapest Open Nemzetközi Floorball Verseny 4. Szivák Gergő (6.a)
Márton Levente (6.c)
Buzás Tamás (6.b)
Fülöp Zoltán (6.a)
Rapos Gergely (5.b)
Uitz Olivér (6.c)
Koltai Csongor (6.c)
Dobosy Máté (7.b)
Kerületi sor- és váltóverseny 2. Kovács Armand (4.a)
Kovács Ákos (4.a)
Kunics Sára (4.a)
Nedár Henrietta (4.a)
Bicsérdy Johanna (4.b)
Kállai Kinga (4.b)
Königh Krisztián (4.b)
Virág H. Márk (4.b)
Jeney Bianka (4.c)
Kovács Erik (4.c)
Kerületi sor- és váltóverseny 1. Kunics Áron (1.a)
Szilágyi Réka (1.a)
Egri Zsófia Dóra (1.b)
Herczeg Patrik (1.b)
Herczeg Richárd (1.b)
Kovács Réka (1.b)
Nagypál Liliom (1.b)
Reppa Tamás (1.b)
Simon Hanna (1.b)
Sebők Bence (1.c)

Iskolai (házi) tanulmányi versenyek

Verseny megnevezése Helyezés Név, nevek
Történelem levelezős verseny 1. Lehel Nóra (5.a)
Kovács Dominik (6.c)
Dobosy Máté (7.b)
Pandosz Kíra (8.c)
Herczog Melinda (8.c)
Fizika házi verseny (7. évf.) 1. Licskai Zalán (7.b)
2. Zsuppán Viktória (7.c)
3. Majzik Márton (7.b)
Fizika házi verseny (8. évf.) 1. Ambrus Anna (8.b)
2. Varga Zsombor (8.a)
3. Földesi Flóra (8.c)
Széphalom levelezős verseny (7 forduló) (5. évf.) 1. Győry Adél (5.a)
2. Lehel Nóra (5.a)
3. Torjay Zita (5.a)
Széphalom levelezős verseny (7 forduló) (6. évf.) 1. Czigli Dániel (6.c)
2. Bíró Boglárka (6.c)
3. Simon Fanni (6.b)
Széphalom levelezős verseny (7 forduló) (7. évf.) 1. Erdei Vivien (7.b)
2. Sükösd Krisztina (7.a)
3. Madari Petra (7.c)
Széphalom levelezős verseny (7 forduló) (8. évf.) 1. Besenczi Nóra (8.a)
2. Végh Erika (8.b)
3. Földesi Flóra (8.c)
Madarak és Fák napja környezet házi verseny 3. Bangó Gergő (4.b)
Bene Réka (4.b)
Rábai Miklós (4.b)
Matematika háziverseny (6. évf.) 1. Szebényi Barnabás (6.b)
2. Böőr Bíborka (6.a)
3. Farkas Endre (6.c)
Matematika háziverseny (5. évf.) 1. Győry Adél (5.a)
2. Varga Sándor Dániel (5.b)
3. Lénárd Hanna (5.a)
Prózamondó verseny (5.-6. évf.) 1. Kátai Borbála (5.b)
Prózamondó verseny (7.-8. évf.) 1. Berta Lili (8.c)
Versmondó verseny (5.-6. évf.) 1. Márton Levente (6.c)
2. Nagypál Ibolya (5.b)
3. Madacsay Panna (5.b)
3. Tóth Lídia (6.c)
Versmondó verseny (7.-8. évf.) 1. Földesi Flóra (8.c)
1. Rossu Tímea (7.a)
2. Wittmann Kata (7.a)
3. Mészáros Bence (7.a)
3. Vida Lilla (8.a)
Kémia házi verseny (7. évf.) 1. Licskai Zalán (7.b)
2. Kovács Soma (7.b)
3. Majzik Márton (7.b)
Kémia házi verseny (8. évf.) 1. Szücs Szonja (8.c)
2. Fehér-Lipárdy Anna (8.c)
3. Varga Zsombor (8.a)
Angol házi verseny (5. évf.) 1. Lehel Nóra (5.a)
2. Bertók Botond (5.c)
3. Zakara Patrik (5.a)
Angol házi verseny (6. évf.) 1. Pető Zsófia (6.a)
2. Jurca Lilla (6.a)
3. Csereklye Anna (6.a)
Angol házi verseny (7. évf.) 1. Hornyák Edvárd (7.c)
2. Lits Noémi (7.c)
3. Faragó Csaba (7.c)
Angol házi verseny (8. évf.) 1. Bendes Enikő (8.b)
2. Földesi Flóra (8.c)
2. Szücs Szonja (8.c)
3. Szomor Szelina (8.c)
Kazinczy szép kiejtési verseny 8. évfolyam 1. Vida Lilla (8.a)
2. Herczog Melinda (8.c)
3. Berta Lili (8.c)
Kazinczy szép kiejtési verseny 7. évfolyam 1. Mészáros Bence (7.a)
Kazinczy szép kiejtési verseny 6. évfolyam 1. Jurca Lilla (6.a)
Kazinczy szép kiejtési verseny 5. évfolyam 1. Kuzmi Hunor (5.b)
2. Harrer Dániel (5.c)
2. Rátkai Veronika (5.c)
3. Lehel Nóra (5.a)
3. Nagypál Ibolya (5.b)
Természetismeret házi verseny (6. évf.) 1. Czigli Dániel (6.c)
2. Farkas Endre (6.c)
3. Szabó Linett (6.a)
Természetismeret házi verseny (5. évf.) 1. Szirányi Hanna (5.a)
2. Harrer Dániel (5.c)
3. Németh Fanni (5.a)
Földrajz házi verseny (8. évf.) 1. Vadas Eszter (8.c)
2. Varga Zsombor (8.a)
3. Kovács Léna (8.c)
3. Vida Lilla (8.a)
A Népmese napja rajzverseny 1. Mészáros Fanni (3.a)
2. Imsies Lujza (3.a)
Simonyi helyesírási verseny (5. évf.) 1. Harrer Dániel (5.c)
2. Csereklye Zsófia (5.a)
3. Lehel Nóra (5.a)
Simonyi helyesírási verseny (6. évf.) 1. Czigli Dániel (6.c)
2. Szebényi Barnabás (6.b)
3. Márton Levente (6.c)
Simonyi helyesírási verseny (7. évf.) 1. Üveges Regina (7.b)
1. Rudolf Kíra (7.a)
2. Sükösd Krisztina (7.a)
3. Kompolti Anna (7.a)
3. Krizsanovszki Lili (7.a)
Simonyi helyesírási verseny (8. évf.) 1. Földesi Flóra (8.c)
2. Koltai Laura (8.b)
2. Végh Erika (8.b)
3. Szücs Szonja (8.c)
Matematika tanulmányi verseny (7. évf.) 1. Wittmann Katalin (7.a)
2. Rudolf Kíra (7.a)
3. Hornyák Edvárd (7.c)
Matematika tanulmányi verseny (8. évf.) 1. Végh Erika (8.b)
2. Laczi Balázs (8.b)
3. Nagy Márton (8.b)
10 perces matematikaverseny - alapműveleti (5.a) 1. Győry Adél (5.a)
2. Lázár-Fetting Bende (5.a)
3. Lehel Nóra (5.a)
10 perces matematikaverseny - alapműveleti (5.b) 1. Garda-Farczádi Gellért (5.b)
2. Preininger-Hortobágyi Ádám Lajos (5.b)
3. Kolozsvári András (5.b)
3. Jankovits Dániel (5.b)
10 perces matematikaverseny - alapműveleti (5.c) 1. Bartha Benedek (5.c)
2. Berta Bálint (5.c)
3. Harrer Dániel (5.c)
10 perces matematikaverseny - alapműveleti (6.a) 1. Matusik Zita (6.a)
2. Böőr Bíborka (6.a)
3. Szabó Linett (6.a)
10 perces matematikaverseny - alapműveleti (6.b) 1. Ferenczi Nóra (6.b)
2. Bencs Luca (6.b)
3. Szalai Dávid (6.b)
10 perces matematikaverseny - alapműveleti (6.c) 1. Czigli Dániel (6.c)
2. Szentgyörgyi Léna (6.c)
3. Biró Boglárka (6.c)
3. Kovács Kíra (6.c)
10 perces matematikaverseny - alapműveleti (7.a) 1. Kompolti Anna (7.a)
2. Rudolf Kíra (7.a)
3. Rossu Tímea (7.a)
3. Novák Csenge (7.a)
10 perces matematikaverseny - alapműveleti (7.b) 1. Kunos Csenge (7.b)
2. Kovács Soma (7.b)
3. Üveges Regina (7.b)
10 perces matematikaverseny - alapműveleti (7.c) 1. Zsuppán Viktória (7.c)
2. Pál Kristóf (7.c)
3. Hornyák Edvárd Tamás (7.c)
3. Faragó Csaba (7.c)
10 perces matematikaverseny - alapműveleti (8./1) 1. Végh Erika (8.b)
2. Varga Donát (8.c)
3. Papp Bálint (8.c)
10 perces matematikaverseny - alapműveleti (8./2) 1. Bogdány Kende (8.a)
2. Kiss Koppány Zalán (8.a)
3. Vadas Eszter (8.c)
3. Munkácsi Sándor (8.c)
Biológia házi verseny (7. évf.) 1. Jáborszki Lilla (7.a)
2. Majzik Márton (7.b)
3. Boda Kinga (7.a)
3. Kovács Soma (7.b)
3. László Dezső (7.b)
3. Sükösd Krisztina (7.a)
Biológia házi verseny (8. évf.) 1. Fehér-Lipárdy Anna (8.c)
1. Vadas Eszter (8.c)
2. Szücs Szonja (8.c)
3. Besenczi Nóra (8.a)
3. Varga Zsombor (8.a)

A korábbi évek eredményei:

2017/2018. tanévi eredmények
2016/2017. tanévi eredmények
2015/2016. tanévi eredmények
2014/2015. tanévi eredmények
2013/2014. tanévi eredmények
2012/2013. tanévi eredmények
2011/2012. tanévi eredmények
2010/2011. tanévi eredmények

Az országos kompetenciamérés eredményei:

2007
8. évf. matematika
8. évf. szövegértés

2008 
mat. és szövegért. (6)
mat. és szövegért. (8)

2009
intézményi (6. és 8.)

2010
intézményi (6. és 8.)

2011
intézményi (6. és 8.)

2012
intézményi (6. és 8.)

2013
intézményi (6. és 8.)

2014
intézményi (6. és 8.)

2015
intézményi (6. és 8.)

2016
intézményi (6. és 8.)

2017
intézményi (6. és 8.)

továbbtanuló tanítványaink választott középiskoláikban elért eredményeiről a 
Dokumentumok
menüben feltöltött kimutatásban tájékozódhatnak.