Alapítvány

Az oktató-nevelő munkát segítő eszközök fejlesztésére, az iskolai programok anyagi támogatására, és a tehetséges tanulók segítésére 1992-ben létrehoztuk a TARTALMAS GYERMEKKOR ALAPÍTVÁNYT.

Az elmúlt években az alapítvány idegen nyelvi könyveket, szótárakat, számítógépeket és egyéb oktatást segítő berendezéseket, szemléltető eszközöket vásárolt az iskola részére. Anyagilag támogatta a nyári és téli táborokat, az erdei iskola programokat, tanulmányi kirándulásokat. Segítséget nyújtott kitűnő tanulók angliai utazásához. Felfelé a létrán néven elismerő díjat alapított azon végzős tanulók részére, akik kimagasló tanulmányi munkájuk mellett sokat tettek az iskola közösségéért.

Alapítványunk köszönettel fogadja a segítő támogatásokat.

• A kuratórium elnöke: Tóth Szabolcs
  • Az alapítvány bankszámlaszáma: MKB 10300002-20335823-00003285
  • Az alapítvány adószáma: 18002399-1-41
  • Az alapítvány közhasznú, a támogatók adókedvezmény igénybevételére jogosultak.

Kérjük, adójuk 1 %-nak felajánlásával támogassák az alapítvány céljainak megvalósulását!

A rendelkező nyilatkozat letölthető innen.