Álláshirdetés

Ebben a menüben az éppen aktuális álláslehetőségeket hirdetjük meg. Az állás iránt érdeklődőket tájékoztatjuk, hogy a pályázatukat az intézményvezetőjének küldjék meg, lehetőleg elektronikus formában.

A pályázati anyag tartalmazza a jelentkező szakmai önéletrajzát, a végzettségét igazoló bizonyítványok, diplomák másolatait és a motivációs levelet, amiben rövid tájékoztatást ad a pályázó a jelentkezése indítékairól, a munkakör betöltésével kapcsolatos elképzeléseiről.

A pályázati anyagot az igazgato@szucsiskola.hu vagy a levai.andras2@upcmail.hu e-mail címekre küldhetik el.

A munkakörökkel kapcsolatban további információt kaphatnak az iskola vezetőjétől vagy az iskolatitkártól.

Telefonszám: +36 1 233 2978 vagy +36 30 250 9544

Egy tanítót alkalmaznánk gyakorlattal, tartósan távollévő pedagógus feladatainak ellátására, lehetőleg magyar műveltségterülettel. (Nem feltétel.)

Az állás azonnal betölthető.