Étkezésbefizetés

A nyári napközis tábor első két hetére az iskolában lesz lehetőség befizetni június 06-án.

A nyári napközis tábor első két hetére az étkezésbefizetés időpontja:

• június 06. (szerda) 8:00 - 10:00 óra között
az Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola titkárságán

Pótbefizetés 2018. június 25. (hétfő) 7:30 - 16:00 óra között a Bródy Imre Gimnáziumban.

Aki diétás étkezést igényel, feltétlenül hozza a szakorvosi igazolást. Igazolás nélkül nem tudjuk megrendelni az étkezést.

Kérjük az időpontok betartását, más időpontban nem áll módunkban a befizetést elfogadni.

Az ebédbefizetéssel kapcsolatos további információkat a Menza menüben olvashatják.

A sorbanállások és a kényelmesebb ügyintézés miatt kérjük, hogy éljenek az elektronikus befizetés lehetőségével. Akik az eletronikus befizetést választják, ügyeljenek arra, hogy a szüneti és tanításnélküli napokra csak akkor kérjenek étkezést, ha gyermeküknek azokra a napokra ügyeletet is igényeltek.

Lévai András intézményvezető