Étkezésbefizetés

Október hónapra az étkezésbefizetés időpontja: szeptember 09. (szerda) és szeptember 16. (szerda).

Ezt a tanévet már a digitális munkarend szerint fejezzük be, de a június 2-től kezdődő héten az igényektől függően ügyeletet biztosítunk az iskolában.

Az október havi ebédbefizetés időpontjai:

• szeptember 09. (szerda) 08:00 - 12:00 óra között
  • szeptember 16. (szerda) 13:00 - 16:00 óra között
a Szűcs Sándor Általános Iskola titkárságán.

Az ebédbefizetés alkalmával kérjük a kedves hozzátartozókat, hogy a bejáratnál használják a kézfertőtlenítőt, illetve a várakozás ideje alatt és befizetéskor a védőmaszkot.
Köszönjük!

Aki diétás étkezést igényel, feltétlenül hozza a szakorvosi igazolást. Igazolás nélkül nem tudjuk megrendelni az étkezést.

Kérjük az időpontok betartását, más időpontban nem áll módunkban a befizetést elfogadni.

Az ebédbefizetéssel kapcsolatos további információkat a Menza menüben olvashatják.

A sorbanállások és a kényelmesebb ügyintézés miatt kérjük, hogy éljenek az elektronikus befizetés lehetőségével. Akik az eletronikus befizetést választják, ügyeljenek arra, hogy a szüneti és tanításnélküli napokra csak akkor kérjenek étkezést, ha gyermeküknek azokra a napokra ügyeletet is igényeltek.

Lévai András intézményvezető