Étkezésbefizetés

Az étkezést novemberre október 11-én 8:00 - 12:00 óra, illetve október 18-án 12:00 és 16:00 óra között lehet befizetni az iskolában.

NOVEMBERRE étkezésbefizetés időpontja:

• október 11. (szerda) 8:00 - 12:00 óra között
  • október 18. (szerda) 12:00 - 16:00 óra között

az Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola titkárságán

Pótbefizetés 2017. október 24. (szerda) 7:30 - 14:00 óra között a Bródy Imre Gimnáziumban.

Aki diétás étkezést igényel, feltétlenül hozza a szakorvosi igazolást. Igazolás nélkül nem tudjuk megrendelni az étkezést.

Kérjük az időpontok betartását, más időpontban nem áll módunkban a befizetést elfogadni.

Az ebédbefizetéssel kapcsolatos további információkat a Menza menüben olvashatják.

A sorbanállások és a kényelmesebb ügyintézés miatt kérjük, hogy éljenek az elektronikus befizetés lehetőségével. Akik az eletronikus befizetést választják, ügyeljenek arra, hogy a szüneti és tanításnélküli napokra csak akkor kérjenek étkezést, ha gyermeküknek azokra a napokra ügyeletet is igényeltek.

Lévai András intézményvezető