Tanévkezdés, 2017

Bár még van pár hét a tanévkezdésig, fontosak lehetnek a kezdéssel kapcsolatos információk. A kormány döntése alapján a 2017/2018. tanévben valamennyi évfolyamon térítésmentesen biztosítja az állam a tankönyveket. A megrendelt tankönyveket az első tanítási napon (pénteken) kapják meg a gyerekek az iskolában.

KEDVES SZÜLŐK, GYEREKEK!

A tanévkezdéssel kapcsolatsoan az alábbi tájékoztatót adjuk.

1. Étkezésbefizetés

A szeptemberi étkezés befizetés időpontja: 2017. augusztus 21. (hétfő) 12:00 és 16:00 óra között.

Felhívom a figyelmet, hogy az ingyenesen étkező tanulók is jelezzék, ha szeptemberre étkezést igényelnek.

Akik diétás étkezést kérnek, ne felejtsék el a szakorvosi igazolást elhozni. Anélkül nem tudják a diétás étkezést megrendelni.

Szeptember hónapra 21 tanítási napra fizethetnek.

2. Tankönyvek, taneszközök

A tankönyveket az első tanítási napon adjuk át a gyerekeknek. A tankönyveket ettől a tanévtől valamennyien térítésmentesen kapják az államtól.

A gyerekek még a tanév vége előtt megkapták a szükséges taneszközök listáját, de lehet, hogy azok a hosszú nyári szünetben valahová elkallódtak. A felsősök innen tölthetik le az egyes évfolyamokra összeállított szükséges taneszközök és a kötelező olvasmányok listáját.

3. Osztályozó- és pótvizsga

2017. augusztus 28-29. (hétfő-kedd) 9.00 órától. A vizsgákkal kapcsolatosan előzetes konzultációra van lehetőség 24-én (csütörtök) és 25-én (péntek).

4. Tanévnyitó ünnepség

2017. szeptember 1. 8.00 órakor az iskola udvarán.

Megjelenés ünneplőben, fehér ing vagy blúz, fiúknak sötét nadrág, lányoknak sötét nadrág vagy szoknya.

Budapest, 2017. augusztus 07.