Informatika verseny

Néhány hét és véget ér ez a tanév is. Az eredmények végső összegzésére még várni kell, de már most van olyan terület, ahol összefoglalhatjuk az ez évi teljesítményt. Ilyen terület az informatika. Ebben az évben szép sikereket értek el tanítványaink az informatika versenyeken.

szakkörösök-2012.jpg

Komárominé Kék Erika tanárnő lelkiismeretes és tudatos felkészítésének köszönhetően országosan szép sikereket értek el tanítványaink a különböző szintű informatika versenyeken.
A heti egy órás tantárgy keretei nem tették volna lehetővé ezeket a szép eredményeket, de a szakkörön, otthon hozzáadott órák megérlelték a siker gyümölcsét.

Az idei év legszebb eredményeit az alábbi táblázatban foglaltuk össze.

Tanuló neve Évfolyam Eredménye Kategória
Kerületi eredmények
Gerencsér Krisztina 5-6.
I. hely Komplex
Gálik Annamária
7-8. I. hely
Szövegszerkesztés
Soltész Noémi
5-6.
III. hely
Grafika
Juhász Dóra 7-8. III. hely Szövegszerkesztés
Fővárosi verseny
Gerencsér Krisztina 5-6. II. hely Komplex I.
Különdíj A legszínvonalasabb pályamunka
Gálik Annamária 7-8. IV. hely Szövegszerkesztés
Különdíj
Pest megyei verseny
Gálik Annamária 7. I. hely
Gerencsér Krisztina 6. II. hely
Soltész Noémi 6. IV. hely
Kovács Dorottya 7. IV. hely
Juhász Dóri 7. V. hely
Solti Kata 6. VI. hely
Országos verseny
Gerencsér Krisztina 6. I. hely
Különdíj Az év "informatikus diákja"
Soltész Noémi 6. IX. hely
Farkas Anett
6. XI. hely
Solti Kata
6. XII. hely

A szakkörösök közül a Pest megyei versenyen részt vett még Kulin Anna, Farkas Anett, Lakatos Katinka, Itzicaras Sophia, Magyar Melinda és Kékesi Karolina.

Kiemelkedően sikeres volt Gerencsér Krisztina 6.a és Gálik Annamária 7.b osztályos tanulónk.
Köszönjük Erika néninek az eredményes felkészítést, a gyerekeknek gratulálunk a szép eredményekért és a versenyeken való helytállásért.