SPÓROLJON ÖN IS KÖTELEZŐ BIZTOSÍTÁSÁN!
CSERÉLJÜK LE EGYÜTT A GYEREKEK SZÉKEIT AZ ISKOLÁBAN!

Kedves Szülők!

Kezdetét vette a 2013-as KGFB váltási kampány!

Közzétették a biztosítók 2013-as KGFB díjaikat, így mostantól Ön is kikalkulálhatja és megkötheti közülük a legkedvezőbbet a mi oldalunkon és ezzel támogatja az iskolát!

adomány

clb

Amennyiben Ön 2010 március 1. előtt vásárolta gépjárművét, vagy január 1.-március 1. között van az évfordulója, akkor máris kalkulálhat új kötelező gépjármű felelősség biztosítást oldalunkon!

Kötelező biztosítás kalkulátor 2013 itt >>

évforduló regisztráció

Ha a fent megjelölt időszakokon kívül esik gépjárművének vásárlási időpontja, akkor regisztráljon most
az alábbi linkre kattintva, és mi az évfordulót megelőző 60. napon emlékeztetni fogjuk hogy, mikor és hogyan tud kedvezőbb KGFB díjat kalkulálni és biztosítót váltani.

Évforduló regisztráció itt >>

ajándék
Ajándék -
A CLB ajándék biztosítást ad minden Szűcs iskola tanulója számára!
Tipp
Velünk nem csak a KGFB-jén spórolhat, hanem lakás- és casco biztosításán is.
Cserélje korszerűbbre, mégis olcsóbbra biztosításait!
www.szucsiskola.clb.hu- TERÍTÉKEN A BIZTOSÍTÓK

Üdvözlettel:

Lévai András ig.
Szűcs Sándor Általános Iskola

ikon

CLB Független Biztosítási Alkusz Kft. 1065 Budapest Bajcsy-Zsilinszky út 21. call center: 06 1 999 06 20 Fax: 06 1 473 30 30